Od Wypalenia Do Największych Giełd, Własnego e-booka i 30 000 PLN z Kursu Online

HeyEdu Team w dniu 12 października 2023 Od Wypalenia Do Największych Giełd, Własnego e-booka i 30 000 PLN z Kursu Online

Znasz To?

Tobie też czasami nic się nie chce? Nawet tak, że nie masz pomysłu na przyszłość?
Wypalenie zawodowe i brak pomysłów, a może ich nadmiar?
Dokładnie tak miałem. 

Od Sukcesu Do Wypalenia

Mam na imię Piotr i od 2017 roku jestem tłumaczem. Osiągnąłem prawie 2 tys. skończonych zleceń i 97% zadowolonych klientów 🎉

Dzięki ciężkiej pracy dostałem się jako tłumacz do Crypto.com — jednej z największych giełd kryptowalut na świecie.

Wtedy pojawiło się wypalenie zawodowe. Kompletnie nie miałem pomysłu na dalszy rozwój. Wróć. Pomysłów było dużo, jednak planów wcale.

Założyłem Akademię Tłumacza, składającą się z newslettera i szkoleń online dla początkujących i przyszłych tłumaczy. Sam projekt jednak szybko stanął w miejscu.

Brak pomysłów i stagnacja doprowadziły mnie na skraj wyczerpania. Wiedziałem jednak jedno. Jeśli się nie rozwinę, będę musiał wrócić do zwykłej pracy 😬

Może Cię zainteresować: Co To Side Hustle? Etat To Nie Wszystko

🌤️ Promyk Nadziei

Na szczęście trafiłem na HeyEdu

To przemyślana edukacja z naciskiem na praktykę i sprawdzone, aktualizowane materiały. To też Asystenci Edukacji, którzy nie odpuszczają, motywują i przypominają o niewykonanych zadaniach edukacyjnych. 😈

Tego właśnie mi brakowało. Takiego mentalnego kopa do działania.

Może Cię zainteresować: Problemy To Motor Rozwoju

Struś Pędziwiatr w Nowym Świecie

Miałem już swój własny biznes tłumaczeniowy i pracę w jednej giełdzie. Stanąłem jednak przed problemem dalszego rozwoju.

W HeyEdu miałem wszystko poukładane i sprawdzone przez mądrzejszych.
Nie, nikt nie kazał mi tego powiedzieć 😏

Przez świat kryptowalut przeszedłem jak burza. Aż Asystenci Edukacji nie nadążali z dodawaniem kolejnych lekcji. 

Zdecentralizowane finanse, własne tokeny, portfele niepowiernicze, plan awaryjny na wypadek utraty wszystkich środków? Mam to już w małym palcu. To i wiele więcej.

Ten świat pomógł mi zdobyć pracę w 3 KOLEJNYCH GIEŁDACH. Teraz mogę chwalić się pracą z największymi organizacjami finansowymi na świecie.

Rozwój Szkoleń Online

Moje pierwsze szkolenie zapewniło mi 30 000 PLN w pierwszym otwarciu 🤯
Problem pojawił się ze skalowaniem i dalszym rozwojem. Brakowało mi ogólnego planu jak to zrobić i jak promować. 

Dzięki pracy w HeyEdu stworzyłem (w końcu 🙄) jasną wizję przyszłych szkoleń i wypuszczam właśnie pierwszego profesjonalnego e-booka. Co więcej, Asystenci upewnili się, że mam plan marketingowy na przyszłość. Lepiej dmuchać na zimne.

Może Cię zainteresować: 30 000 PLN w 10 miesięcy z Produktów Online (Zaczynając Od Zera)

Daj Się Poznać

Wcześniej byłem obecny jedynie na kilku specjalistycznych portalach dla tłumaczy. Nie wiedziałem, jak dotrzeć do szerokiego grona odbiorców w mediach społecznościowych i budować markę osobistą. 

Razem z HeyEdu zaplanowaliśmy posty, regularnie wrzucam treści edukacyjne i wiem na kim z branży, mogę się wzorować. Co najważniejsze wiem też jakie wartości i w jaki sposób chcę promować. 

Nauczyłem się również publikować i dostosowywać posty pod różne platformy społecznościowe. Co najważniejsze wyrobiłem sobie nawyk publikowania i planowania treści edukacyjnych. 

Trochę Lansu i Bansu

Obecnie pracuję w 4 giełdach kryptowalutowych a w HeyEdu uczę się copywritingu. Przekłada się to pozytywnie na moje szkolenia i newsletter

Żeby jeszcze bardziej rozwinąć moje umiejętności, zajrzałem do świata AI w HeyEdu. Dowiedziałem się jak rozmawiać z ChatGPT, aby uzyskać satysfakcjonujące odpowiedzi, jak poprawiać nagrany dźwięk, czy tworzyć realistyczne grafiki.

Dzięki pracy z Asystentem zacząłem realizować swoje działania zgodnie z planem (w końcu 😏). Wolne chwile spędzam na siłowni i urządzam nowe mieszkanie.

Może Cię zainteresować: Od Zera Do Specjalisty AI w Rok

Tyle dałbym, że …

Pamiętasz swoją listę „kiedyś zrobię”? Ma już więcej niż 100 pozycji?

W HeyEdu nauczysz się copywritingu, sprzedaży, tworzenia kursów online, poznasz tajniki AI lub zaplanujesz viralową kampanię marketingową. 

We wszystkim pomogą Ci od zera, na sprawdzonych materiałach i w ciągłym kontakcie z osobistym Asystentem Edukacji.

To wszystko w cenie dwóch pizz z ananasem i anchois na miesiąc. (Nadal nie mogę przekonać Asystentów, żeby spróbowali 🙄)
Wejdź na stronę HeyEdu i prześlij zgłoszenie. Asystent Edukacji skontaktuje się z Tobą, szybciej niż dostawca dowiezie pizzę.

O Autorze:

Piotr Obiegły
Tłumacz, edukator i twórca Akademii Tłumacza

Może Cię zainteresować:

Close

HeyEdu Sp. z o.o. use the information you provide on this form to be in touch with you. For more information about our privacy practices please visit our Privacy Policy.