Zepół Heyedu

Mirosław Burnejko

Mirosław Burnejko

Founder

Founder HeyEdu. Właściciel 6 firm, twórca 10 startupów. Mirek „MiroBurn” Burnejko, przedsiębiorca i inwestor. Zbudował karierę w branży IT (m.in. pracując w Microsoft), rzucił etat, a obecnie kreuje świat edukacji, nauczając przez praktykę. Więcej dowiesz się tutaj: miroburn.pl

Wojciech Pisarski

Wojciech Pisarski

CEO

CEO i współwłaściciel HeyEdu (edukacja on demand) oraz wMedia (płatne newslettery). Na co dzień dba o rozwój firm, aby każdego dnia podnosiły jakość usług i spełniały wymagania klientów. W wolnych chwilach ogromny fan eSportu.

 Michał Stanisławek

Michał Stanisławek

Founder & członek zarządu

Co-Founder i członek zarządu HeyEdu. Ekspert w dziedzinie conversational i generative AI. Głęboko wierzy w uproszczenia i przełomowe innowacje. Tworzył wielokrotnie nagradzane rozwiązania i realizował projekty dla największych marek na całym świecie. Michał buduje społeczności i wierzy w nauczenie przez działanie.

Klaudia Wiśniewska

Klaudia Wiśniewska

Operations Manager

Klaudia uwielbia prędkość i zmiany, dlatego idealnie pasuje do HeyEdu. Na co dzień wspiera operacyjnie każdy dział, więc wszędzie jej pełno! Pasjonuje ją zarządzanie projektami, a jej ulubionymi są te, w których z niczego powstaje COŚ.

Sebastian Kędziora

Sebastian Kędziora

Product Manager

Kiedy Sebek złamał kostkę, był jedynym, który się z tego cieszył. To dlatego, że w każdym problemie widzi okazje (i stara się ją wykorzystać). W HeyEdu odpowiada za rozwój produktu, powstawanie nowych światów, wygląd lekcji oraz wspomaga pisanie tekstów (zaczynając pracę w HeyEdu odkrył zamiłowanie do klikania w klawiaturę).

Paweł Turski

Paweł Turski

Sales Manager & Education Assistant

Paweł odpowiada w HeyEdu za pomoc studentom, aby osiągali swoje cele oraz za procesy sprzedażowe. Kocha wyzwania, przemawiać ze sceny, podróżować oraz spędzać czas z rodziną. Tata, mąż, podróżnik, ultramaratończyk, zdobywca Kilimandżaro, autor książki.

„Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję”

Close

HeyEdu Sp. z o.o. use the information you provide on this form to be in touch with you. For more information about our privacy practices please visit our Privacy Policy.