Problemy To Motor Rozwoju

HeyEdu Team w dniu 29 września 2023 Problemy To Motor Rozwoju

Same Braki

Brak czasu, brak pieniędzy, nieudane próby prowadzenia biznesu, zdrowie psychiczne ledwo trzymające się na kruchych podstawach.

Tak było jakiś rok wcześniej.

Od razu Cię uspokoję, że koniec tej historii jest trochę jak w amerykańskich filmach. Główny bohater zawsze wygrywa.

Trudne Emocje

Jak się czujesz, kiedy po raz kolejny Ci nie wychodzi? Nie rozumiesz dlaczego kolejny świetny pomysł nie chce zarobić na siebie nawet pierwszych 100 zł.

Jak się czujesz, kiedy chcesz się nauczyć czegoś zupełnie nowego, fascynuje Cię to, ale nie masz czasu szukać materiałów lub nie możesz zrozumieć jakiegoś zagadnienia. Ja tak miałem przy nauce programowania. Nie powstrzymała mnie Java, zatrzymał mnie „git”.

A gdyby ktoś krok po kroku pokazał mi gdzie mam kliknąć pewnie już dawno byłbym programistą. Albo i nie 😁

Kompletnie nieumiejętne zarządzanie czasem i chwytanie się różnych zajęć sprawiło, że żaden z moich projektów nie chciał się rozwijać tak jakbym tego chciał. Gdyby to tak trwało, to frustracja by tylko narastała. W takim stanie nie da się ani zarabiać, ani cieszyć się życiem.

Może Cię zainteresować: 30 000 PLN w 10 miesięcy z Produktów Online (Zaczynając Od Zera)

Edukacja Bardzo Osobista

Asystent w Hey Edu pomógł mi zmienić moje podejście. Dzięki niemu stworzyłem i nadal prowadzę swój blog. Nie tak jak wcześniej trzy wpisy i zamykam bloga.

🌟 Nudny profil w social mediach zmieniłem w angażujące, przyciągające innych ludzi miejsce.

🚀 Nauczyłem się nawiązywać w niesamowicie prosty sposób kontakty z ludźmi ze świata biznesu.

💡 Niezłe sztuczki? To nie sztuczki. To moja ciężka praca. Wspomagana przez cierpliwego asystenta.

Winien Ci jestem jeszcze jedno wyjaśnienie.

Czym jest HeyEdu?

To Platforma edukacyjna, w której dostajesz osobistego asystenta i zadania do wykonania.

Uczysz się poprzez praktykę i wykonywanie zadań z różnych ścieżek rozwoju. Możesz wybrać np naukę marketingu, copywritingu lub obsługi narzędzi z zakresu sztucznej inteligencji. Dostajesz na swojego maila zadanie, które składa się z niezbędnej teorii i części praktycznej, którą sprawdza Twój asystent.

To zawsze jest człowiek. Możesz z nim swobodnie porozmawiać, dopytywać o szczegóły dotyczące zadań i prosić o pomoc przy ich rozwiązaniu. W myśl słynnego powiedzenia: Powiedz mi a zapomnę, pokaż mi a zapamiętam, pozwól mi zrobić a zrozumiem, HeyEdu uczy przez doświadczanie. To odróżnia je od kursów internetowych.

Asystent też nie zostawi Cię samego, będzie Cię motywował, wspierał i pomagał Ci wejść na szczyt. Kursy internetowe często kupujemy i… nie przerabiamy ich. Porzucamy w połowie, albo nawet po kilku pierwszych lekcjach. HeyEdu wciąga jak dobra gra. Nie bez powodu zawiera elementy grywalizacji, która skłania Cię do nauki.

Może Cię zainteresować: Co To Side Hustle? Etat To Nie Wszystko

Ucz Się Jak Chcesz I Kiedy Chcesz

Trochę Cię wcześniej okłamałem. Ta historia nie kończy się jak w amerykańskich filmach. Ona po prostu trwa. Wciąż jestem studentem HeyEdu i rozwijam się dalej.

Ale kto wie, co Ty możesz osiągnąć z pomocą swojego asystenta. Są studenci, którzy rozwinęli własne biznesy, poukładali obecne firmy czy awansowali.

Jeśli Ty chcesz się rozwijać, Twój własny asystent jest niczym milion dolarów od rodziców na start. Zdecydowanie ułatwia robotę.

Zmiana

Jeszcze jedna rzecz. To nie była szybka zmiana. W trakcie nauki odkryłem coś, co lubię robić, jestem w tym nie najgorszy i… ludzie mi za to płacą.

Do tego wiedza, którą zdobyłem przez ostatnie lata i turbodoładowanie w postaci asystenta, (Przy okazji, nazwałem go Q, jak ten gość od wynalazków z Bonda 😜) sprawiła, że mam szansę znaleźć się w samym środku diagramu Vienna, pomiędzy: lubię, jest z tego kasa, jestem w tym dobry.

Teraz jestem spokojniejszy, bardziej zmotywowany i mam większą wiedzę o tym, czego chcę i jak to osiągnąć 🚀

Właściwie To Dlaczego…

Skoro to czytasz to jesteś już całkiem blisko podjęcia decyzji. Wiesz po co zatrudnia się ludzi we własnym biznesie? Wbrew pozorom nie dlatego, żeby Cię odciążyli tylko po to, żebyś mógł z ich pomocą zarabiać więcej.

Czy w takim przypadku zatrudniłbyś osobistego asystenta, który poprowadzi Cię najskuteczniejszą drogą do osiągnięcia Twojego celu?

Jeśli Twoja wyobraźnia chociaż podpowiada Ci jak byście razem pracowali to…
Weź tu kliknij 👇

O Autorze:

Rafał Woźniak
Autor Woźniak Spot – Niekoniecznie Zwinny Blog

Może Cię zainteresować:

Close

HeyEdu Sp. z o.o. use the information you provide on this form to be in touch with you. For more information about our privacy practices please visit our Privacy Policy.