30 000 PLN w 10 miesięcy z Produktów Online (Zaczynając Od Zera)

HeyEdu Team w dniu 25 września 2023 30 000 PLN w 10 miesięcy z Produktów Online (Zaczynając Od Zera)

Znasz to uczucie? Masz pomysł. Czujesz ekscytację. Zaczynasz działać.
A po dwóch, trzech dniach euforia opada i kończysz działanie.
Może wrócisz do tematu za miesiąc. A może nigdy.

W takiej sytuacji znalazł się Adrian. 
Ale od początku.

Taekwondo i Zerwane Więzadło

Od 2000 roku trenował taekwondo. Zaszedł tak wysoko, że dołączył do kadry narodowej, jednak kontuzja (zerwanie ACL) zmusiło Go do zmiany planów.

Rozpoczął karierę jako Trener. Organizował obozy i zgrupowania, przez długi czas dokładając do „biznesu”. Czasami też sędziował i dostawał 68 zł netto za 12 godzin pracy, oszołamiająca kwota, prawda? 

Jednak wszystko w nadziei, że kiedyś to zaprocentuje. 
Wolał to, bo do wyboru miał jeszcze pracować za ladą w sklepie.

Kontuzja jednak doprowadziła Go do pewnych wniosków. 
Kiedy nie jesteś w pełni sprawny, nie zarabiasz jako Trener. 
Dlatego postanowił rozwijać się w innych sferach, około sportowych.

Może Cię zainteresować: Co To Side Hustle? Etat To Nie Wszystko

Zmiany

Zaczął od marketingu. Pierwsze staże w małych agencjach, a ostatecznie stanowisko specjalisty w zakresie marketingu w Militaria.pl.
Zdobyta wiedza pomogła mu w organizacji i promocji turniejów klubowych w taekwondo, w tym najbardziej prestiżowych, czyli Mistrzostw Polski.

Jak to jednak w życiu bywa, zachciało mu się coś zmienić.
W 2016 r. stwierdził, że marketing jest fajny, ale IT lepsze, dlatego przez chwilę pracował na dwa etaty (marketing + IT).

W międzyczasie sprzedał prowadzony klub sportowy za oszałamiające 10 000 zł (za co później kupił meble kuchenne do nowego domu 🤣)

A w  styczniu 2019 r. przeszedł w pełni do branży informatycznej za sprawą kontraktu w firmie zmieniającej „gówno w złoto” (szczegóły w artykule: W Brzegu powstanie nowoczesna oczyszczalnia ścieków. Będzie to pierwsza taka inwestycja w Polsce, jej koszt to ok. 28 mln złotych).

Jednak praca angażowała znaczną część doby, na czym cierpiała Rodzina.
Do czasu.

Może Cię zainteresować: Od Zera Do Specjalisty AI w Rok

Zewnętrzna Pomoc

Obserwując poczynania jednego z doświadczonych przedsiębiorców (Mirka Burnejko), dowiedział się o projekcie HeyEdu. Adrian poczuł, że „praktyczna edukacja”, „skupienie na celu”, „działanie krok po kroku” i „elementy grywalizacji”, to coś, co do Niego przemawia.

Dołączył i zaczął działać. 

Z pomocą Asystenta i dostarczanych zadań, krok po kroku zdobywał kolejne punkty, umiejętności, zbliżając się do sprzedaży własnych produktów cyfrowych.

Na początku stworzył bloga Współcześni Nomadzi, na którym dzieli się informacjami o tym, jak prowadzić własną firmę, pracować z dowolnego miejsca na świecie i wygrywać z wypaleniem zawodowym.

Prowadzi (darmowy) newsletter, w którym przekazuje raz w miesiącu newsy ze świata technologii, podróży i rozwoju zawodowego. Buduje w ten sposób bazę swoich Czytelników i idealnych Klientów.

Obecnie rozwija sklep, w którym oferuje produkty cyfrowe własnego autorstwa.
Zaczął również delegować zadania, ma swoich podwykonawców i dzięki temu więcej czasu. 

Dzięki pracy z Asystentem HeyEdu Adrian zaczął realizować swoje działania zgodnie z planem. Krok po kroku. Zrozumiał, że nie trzeba wydać ani złotówki, aby zweryfikować pomysł na biznes. Wystarczy zapytać kilku potencjalnych Klientów. Jeśli są skłonni zapłacić z góry, pomysł ma potencjał.

Namacalny Rezultat

Efektem działań jest przychód ponad 30 000 PLN w ciągu 10 miesięcy. 
Teraz Adrian ma 7 źródeł dochodu i 5 pracowników.

Wszystko po to, by mieć czas dla dwóch synów i żony, którą poznał na obozie taekwondo. Obecnie każdą wolną chwilę (których jest więcej niż kiedyś) spędza z synami, ucząc ich majsterkowania, odkrywania świata i odpowiadania na milion pytań od tego „jak smakuje woda” po „dlaczego samoloty zostawiają dym”.

Może Cię zainteresować: Problemy To Motor Rozwoju

Podsumowanie

To tylko jedna z historii naszych Studentów. 
Chcesz też przełamać swoje bariery? Osiągać takie wyniki? Mieć więcej wolnego czasu?

Zgłoś się do nas. Wejdź na stronę heyedu i prześlij zgłoszenie.

O Autorze:

Adrian Iwanowski
Autor bloga Współcześni Nomadzi

Może Cię zainteresować:

Close

HeyEdu Sp. z o.o. use the information you provide on this form to be in touch with you. For more information about our privacy practices please visit our Privacy Policy.