Edukacja Inna Niż Wszystkie – To Mnie Przekonało

HeyEdu Team w dniu 14 listopada 2023 Edukacja Inna Niż Wszystkie – To Mnie Przekonało

Zawsze byłem fanem rozwoju osobistego. Uważam, że nic nie daje większego zwrotu z inwestycji, niż podnoszenie własnych kwalifikacji. Dlatego w mojej biblioteczce króluje mnóstwo książek (niektóre już zasłonięte solidną warstwą kurzu), a na koncie mam kilka kursów online i szkoleń stacjonarnych. Ale kiedy usłyszałem o idei asystenta edukacji i indywidualnego podejścia, nie mogłem się powstrzymać bo nie mogło mnie tam zabraknąć.

Może Cię zainteresować: Co To Side Hustle? Etat To Nie Wszystko

Zacząłem Od Krainy Crypto

Dołączyłem do HeyEdu dosyć wcześnie, kiedy nie było jeszcze tak rozbudowane jak w obecnej formie. Do wyboru były 2, może 3 obszary edukacji, a ja zdecydowałem się od nauki w świecie CRYPTO. Był to czas krótko po szczytowej wycenie Bitcoina, kiedy kosztował ponad 65 tysięcy dolarów. Chciałem nauczyć się inwestować w sposób bezpieczny i świadomy. Ponadto coraz częściej słyszałem o NFT, które w tamtym momencie było dla mnie zupełnie obce. Chciałem zdobyć wiedzę, by w kolejnej hossie zyskać.

Pierwsze Zakupy

Co szczególnie wyróżnia HeyEdu od innych metod nauczania, to skupienie na praktyce. W ciągu kilku pierwszych zadań miałem założone konto na giełdzie, zakupione trochę Ethereum oraz bezpiecznie zakupiłem pierwsze NFT.

Był to dla mnie totalny szok, ale już na tym etapie umiałem odróżnić dobry, wartościowy projekt od takich, które sztucznie pompują wyceny i znikają z pieniędzmi inwestorów.

Ponadto dowiedziałem się, że najbezpieczniejszym sposobem na przechowywanie kryptowalut i NFT jest posiadanie portfela fizycznego, z którego również dzięki HeyEdu nauczyłem się korzystać.

Choć na naukę nie poświęcałem zbyt wiele czasu, to wszystko zajęło mi mniej, niż 4 miesiące – bez HeyEdu z pewnością trwałoby to całą wieczność i po drodze straciłbym mnóstwo pieniędzy podczas pseudoinwestycji w podejrzane projekty.

Może Cię zainteresować: Od Wypalenia Do Największych Giełd, Własnego e-booka i 30 000 PLN z Kursu Online

Nowy Świat, Nowe Możliwości

Drugim obszarem w jakim zacząłem się rozwijać był Copywriting. Nigdy wcześniej nie wiedziałem, że umiejętność pisania może mieć tak dużą wartość.

Oczywiście znów, już od pierwszych zadań było nastawienie na praktykę. Dużo pisania, dużo ćwiczeń, publikowanie w social media, tworzenie ofert, poznawanie ogólnych zasad pisania, nawiązywanie kontaktu z wpływowymi osobami. 

Teraz potrafię w sposób zrozumiały wyrazić to, co mam na myśli.
Potrafię zaciekawić odbiorcę swoją wiadomością, a nie zanudzić go.
Potrafię wyróżnić swój post i skłonić czytelnika do przemyślenia lub reakcji.

Może Cię zainteresować: Od Zera Do Specjalisty AI w Rok

Podsumowanie

A czy Ty inwestujesz w siebie?
Zdobywasz nowe kwalifikacje i dążysz do tego, by zarabiać więcej?

To zgłoś się do HeyEdu! Wejdź na stronę heyedu i prześlij zgłoszenie.

O Autorze

Mateusz Górecki
WordPress & Automation developer oraz miłośnik książek

Może Cię zainteresować:

Close

HeyEdu Sp. z o.o. use the information you provide on this form to be in touch with you. For more information about our privacy practices please visit our Privacy Policy.