Awans Na Pełnomocnika Zarządu ds. AI (W Zaledwie Dwa Miesiące)

HeyEdu Team w dniu 30 października 2023 Awans Na Pełnomocnika Zarządu ds. AI (W Zaledwie Dwa Miesiące)

Mam na imię Iza i jestem osobą, która uwielbia zdobywać nową wiedzę. Czytanie książek, oglądanie kursów, przeglądanie artykułów to dla mnie chleb powszedni.

Nigdy jednak podczas zdobywania kompetencji nie bawiłam się tak dobrze! 

Początki 

Staram się rozwijać korzystając z wielu metod i w wielu dziedzinach. Między innymi dlatego obdarzyłam sympatią podcast Przemka Górczyka, który zaprasza różnorodnych gości, będących kopalnią wiedzy.

W jednym z odcinków usłyszałam o HeyEdu – systemie edukacyjnym przyszłości. Jako entuzjastka poszerzania horyzontów i wierna słuchaczka Przemka postanowiłam dać szansę projektowi i przetestować jego możliwości.

Może Cię zainteresować: 30 000 PLN w 10 miesięcy z Produktów Online (Zaczynając Od Zera)

Obszary Edukacji

Od początku wiedziałam, że postawię na technologię AI – chciałam krok po kroku uczyć się jej, ale w swoim tempie, ponieważ funkcja pełniona przeze mnie w firmie angażuje dużo czasu i energii. Pierwsze zadania polegały na zaznajomieniu się z ChatemGPT, jednak wraz z kolejnymi poziomami, były one bardziej zaawansowane oraz poznawałam inne narzędzia pomocne przy tworzeniu grafik, krótkich filmów, transkrypcji, usuwania niechcianych elementów z grafik i wideo oraz wiele innych!

Może Cię zainteresować: Od Zera Do Specjalisty AI w Rok

Charyzma i Entuzjazm

Nie mam w zwyczaju nikomu mówić, jak ma żyć i na co wydawać pieniądze, więc nie namawiałam nikogo do zakupu dostępu do HeyEdu, jednak wszystkim znajomym i współpracownikom rekomendowałam rozpoczęcie używania choćby ChatuGPT. 

Wiele osób miało opory, jednak z pozyskaną w ciągu kilku zadań wiedzą już czułam, że jestem w stanie edukować osoby początkujące. Sama dzięki temu oszczędzam wiele czasu i pokazuję własnym przykładem jak usprawnić swoją pracę. Moje starania nie umknęły zarządowi firmy.

Propozycja Awansu

Minęły niespełna dwa miesiące odkąd zaczęłam przygodę z HeyEdu. Mój zespół coraz chętniej używa ChatuGPT, a firma dostrzegła, że wydajność pracowników rośnie i warto ten trend wykorzystać. Zarząd stwierdził, że należy zacząć wdrażać tę technologię w każdym możliwym obszarze, ale potrzebna jest osoba, która będzie tym mogła zarządzać – która się tym interesuje, zna możliwości, zna firmę i będzie wiedziała, jak to wykonać.

Zanim zdążyłam pomyśleć, kto byłby odpowiednią osobą, Zarząd zaproponował mi awans na stanowisko pełnomocnika zarządu ds. AI. 

Przyznaję, że byłam zaskoczona, ale bez wahania podjęłam rękawicę! Dzięki temu mam możliwość dalej się rozwijać, wykorzystywać nową wiedzę w pracy i czuć spełnienie z tego, co robię. 

„Systemu edukacyjny przyszłości” to nie jest nazwa na wyrost. Praktyczne zadania, grywalizacja i mnóstwo obszarów edukacji rzeczywiście przecierają szlaki i pokazują, jak edukacja może i powinna wyglądać. 

Może Cię zainteresować: Co To Side Hustle? Etat To Nie Wszystko

Może Cię zainteresować:

Odzyskaj czas dzięki second brain
Close

HeyEdu Sp. z o.o. use the information you provide on this form to be in touch with you. For more information about our privacy practices please visit our Privacy Policy.