Trener Personalny Wcześniejszej Emerytury

Zbuduj swoją wolność finansową metodą Octopus Tentacle™ pod opieką Trenera Personalnego

Podaj Swój Cel Finansowy

Dzisiejsza edukacja nie działa

Spójrzmy prawdzie w oczy. Idziesz na studia, bierzesz korepetycje, jeździsz na konferencje.... bo chcesz mieć lepszą przyszłość, mieć więcej możliwości, więcej zarabiać.

How HeyEdu works?

Trener Personalny poprowadzi Cię prosto <br/>do celu

Trener Personalny poprowadzi Cię prosto
do celu

Krok po kroku, prosto do Twojej wolności finansowej. Trener Personalny będzie pracował z Tobą indywidualnie. Pozna Twoje marzenia, preferencje, silne strony. Zaprojektuje dla Ciebie szytą na miarę drogę do Twojej wcześniejszej emerytury.

Zacznij już dziś

Zdobędziesz praktyczne umiejętności

Koniec z nudną teorią. Nasza autorska metoda Octopus Tentacle™ została zaprojektowana tak, abyś już od pierwszego wykonanego zadania zdobywał praktyczne umiejętności, które odmienią Twoje życie i karierę. Wszystko w kierunku Twojej wolności finansowej.

Od nerwowego sprawdzania stanu konta do życia na własnych zasadach w 12 miesięcy. Tak, to możliwe.

Wchodzę w to
Zdobędziesz praktyczne umiejętności

Co mówią studenci HeyEdu?

Moim celem było rozbudowanie portfela inwestycyjnego o kryptowaluty. Trener Personalny poprowadził mnie za rękę przez świat krypto, web3 i NFT. Teraz samodzielnie inwestuje i pomnażam swoje oszczędności. HeyEdu to świetne narzędzie. Sprawdzona jakość materiałów i genialna praca ze strony trenerów, gotowych pomóc Ci na każdym kroku.

Piotr Obiegly Piotr ObieglyFreelance Translator

W końcu zaczęłam rozwijać swój pierwszy biznes! Dzięki stałemu kontaktowi z Trenerem Personalnym HeyEdu, który potrafi odpowiedzieć na wszystkie moje pytania. Oszczędzam dużo czasu, bo proponowane materiały do nauki są praktyczne i zweryfikowane pod względem przydatności i jakości.

Sylwia Milosz Sylwia MiloszDigital Marketing Expert

Cenię HeyEdu za to, że proces jest dostosowany do mnie, a proponowane materiały do nauki są bardzo praktyczne. Pozwoliło mi to zaoszczędzić dużo czasu i szybko wdrożyć w życie działania, które prowadzą mnie w kierunku wymarzonej wolności finansowej.

Jakub Pjanka Jakub PjankaOwner PJB Consulting
Dołączysz do wyjątkowej społeczności <br/>

Dołączysz do wyjątkowej społeczności

Od dawna myślisz o tym, aby zacząć swój biznes na boku lub nauczyć się skutecznie inwestować? Brakowało Ci ludzi, z którymi można o tym otwarcie porozmawiać?

W HeyEdu poznasz inne osoby, które są na ścieżce budowania wolności finansowej. Zawrzesz nowe znajomości i rozwiniesz swoje kontakty biznesowe. 

Sprawdź

Zaczniesz więcej zarabiać

Korzystając z HeyEdu każdego dnia będziesz bliżej wymarzonego celu. Wszystko dzięki temu, że ścieżki edukacji zostały zaprojektowane przez praktyków-profesjonalistów.

Każdy z nich już przeszedł tę drogę i wytyczył szlak. Wszystko po to, abyś Ty szybciej i sprawniej osiągnął to czego pragniesz.

Podaj Swój Cel Finansowy
Zaczniesz więcej zarabiać

Edu Worlds

Crypto World

Your trusted guide in the fascinating world of cryptocurrencies. Always wanted to learn what crypto is about? Do you want to not only buy Bitcoin and other crypto assets but also do it in a secure, smart and diversified way? Join this world to become a web3 geek.

Read More

Side Hustle World

A side hustle is a project that brings in extra money beyond your regular job. It’s one of the best ways to start your own company. Will it become your primary source of income in the future? Let’s see! Learn, create, help others and make money.

Read More

Personal Finance World

They don’t teach us about it in state education. But they should. Luckily, thanks to this world, you will increase your chances of becoming not only wealthy but also financially independent. Join this world to start an amazing journey with personal finances.

Read More

Personal Technical Brand World

Bring your technical career to the next level by starting to build your personal brand. Your final goal is to become a highly recognizable world-wide expert in your technical field. If you feel in your heart the desire to share your technical knowledge, join this world.

Read More

Productivity World

This world is under development. More info soon.

Read More
To jest najlepszy moment by zacząć

To jest najlepszy moment by zacząć

Zamienimy Twój cel finansowy w skuteczny plan. Bez względu na to w jakiej dziedzinie chcesz się rozwijać. Nigdy nie było łatwiejszego sposobu, aby osiągnąć wolność finansową i przejść na wymarzoną wcześniejszą emeryturę. 

Podaj Swój Cel Finansowy

Frequently Asked Questions

HeyEdu jest dla osób, które chcą zdobyć praktyczne umiejętności, które pomogą im osiągnąć wolność finansową i przejść na wymarzoną wcześniejszą emeryturę.

Jeśli masz problem z ukończeniem kursów online, utrzymaniem motywacji i zobaczeniem efektów swojej edukacji, HeyEdu jest dla Ciebie.

HeyEdu to system praktycznej nauki, który zamienia edukację w opowieść, łącząc najlepsze elementy gier RPG z nauką w świecie rzeczywistym, zbieraniem umiejętności i zarabianiem.

HeyEdu łączy gamifikację, sztuczną inteligencję i to, co najlepsze w edukacji. Wiemy, że nigdy nie było łatwo uczyć się rzeczy, które naprawdę chcesz i naprawdę lubisz. Aha, i dbamy też o Twój czas i pieniądze.

Cały czas dodajemy nowe macki do naszej ośmiornicy HeyEdu. Obecnie nasi studenci mogą rozwijać się w tematach takich jak m.in. budowanie pierwszego biznesu (side hustle), budowanie swojej marki osobistej w IT, inwestowanie w kryptowaluty oraz zarządzanie finansami osobistymi.

Obecnie pracujemy także nad nowymi mackami HeyEdu w obszarach biznesu, marketingu i IT.

Nie. HeyEdu nie tworzy kursów online.

Współpracujemy z najlepszymi ekspertami z danej dziedziny, którzy tworzą Macki HeyEdu i dostarczają skuteczną edukację dla naszych studentów. Studenci mogą kupić kursy online polecane przez Trenerów HeyEdu lub pozostać przy darmowych materiałach.

Ty mówisz jaki jest Twój cel, a my zamieniamy Twoją drogę w angażującą rozgrywkę. Po drodze zdobywasz kolejne poziomy, punkty doświadczenia i odznaki.

Twój Personalny Trener HeyEdu w pierwszych tygodniach współpracy wyjaśni Ci szczegółowo wszystkie elementy gry.

Mamy dla Ciebie coś lepszego niż zwykły certyfikat!

W trakcie podróży po świecie HeyEdu, będziesz zdobywał nowe umiejętności potwierdzone odznakami. Będziesz mógł podzielić się nimi ze światem na swoich social mediach czy profilu na LinkedIn.

Close

HeyEdu Sp. z o.o. use the information you provide on this form to be in touch with you. For more information about our privacy practices please visit our Privacy Policy.