Wygląda na to, że jesteś:

Królem/królową pasywnego dochodu!

Zawsze chciałeś stworzyć coś, co możesz dalej rozwijać z biegiem czasu mieć pasywny lub pseudopasywny dochód.

Dochód pasywny to dochód uzyskany z aktywów, w które inwestujesz mało swojego czasu – zarabiasz pieniądze nawet jak śpisz. Termin ten jest zwykle używany w odniesieniu do nieruchomości lub zysków giełdowych, ale może również dotyczyć sprzedaży produktów cyfrowych online, dochodów z reklam i partnerów związanych z treściami online. Blog czy vlog także może generować pasywny dochód.

Bądźmy jednak szczerzy…
Jedyną PRAWDZIWĄ formą pasywnego dochodu jest inwestowanie na giełdzie. To jedyny prawdziwy sposób, w którym Twoje pieniądze rosną bez żadnej pracy, poza deponowaniem pieniędzy na kontach inwestycyjnych oraz rodzajami funduszy i akcji na tych kontach.

W przypadku wszystkich innych sposobów, wkładasz pracę lub pieniądze z góry, aby zbudować strumień pasywnego dochodu przez określony czas (tj. Produkty cyfrowe, takie jak kursy, e-booki itp.), nazwiemy je „półpasywnymi” ponieważ nadal wymagana jest ręczna interwencja, takiej jak obsługa klienta czy odświeżenie materiałów.

Chcesz otrzymać spersonalizowany plan krok po kroku tworzenia swojego biznesu, który da Ci pół-pasywny dochód?

Poznaj HeyEdu 👋

Personalnego asystenta edukacji, który ułoży dla Ciebie indywidualną ścieżkę nauki i poprowadzi Cię przez zadania, motywując i angażując na każdym kroku!

Ucz się. Graj. Zdobywaj poziomy.

HeyEdu to system skutecznej nauki z elementami grywalizacji.

To jak gra RPG w świecie edukacji. Uczysz się wykonując praktyczne zadania.

HeyEdu to sposób na zdobywanie praktycznej wiedzy i nowych poziomów doświadczenia w budowaniu swojego biznesu poprzez grywalizację.

To nauczyciel, który zawsze jest z Tobą!

HeyEdu to Twój osobisty mentor.

Poznaje Twój styl uczenia się, zainteresowania i kluczowe cele na ścieżce Twojego rozwoju. Dzięki temu proponuje najlepiej dopasowane do Ciebie materiały do nauki.

Z Twoim osobistym asystentem HeyEdu nauczysz się:

Wybierz jedną z 5 ścieżek nauki

Pierwszy klient

Jedna z najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej satysfakcjonujących ścieżek w HeyEdu. Zweryfikuj swój pomysł, złóż ofertę i otrzymaj pieniądze. Przejdź od 0 klientów do klienta numer 1. I kolejnych…

Blog

Najbardziej wpływowe osoby na świecie często zaczynają od bloga. Tim Ferriss, Seth Godin, Sheryl Sandberg… Chciałbyś do nich dołączyć? W tej ścieżce stworzysz własnego bloga, będziesz pisać różnego rodzaju artykuły i zarabiać na blogowaniu!

Kurs online

Wykorzystaj moc kursów online i ucz setki lub tysiące osób jednocześnie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu! W tej ścieżce dowiesz się, jak zwalidować, przygotować, nagrać i sprzedawać swój kurs online idealnemu klientowi. Zamień swoją wiedzę w $$$ w portfelu!

Newsletter

Szukasz dochodowego zajęcia, ale kurs online nie jest jeszcze dla Ciebie? Lubisz pisać? Masz smykałkę do budowania społeczności internetowych? Jeśli TAK, to ta ścieżka jest dla Ciebie. Skonfigurujesz swój system mailingowy, stworzysz lead magnet, zautomatyzujesz komunikację z subskrybentami i… zarobisz pierwsze pieniądze z listy mailingowej.

Cyfrowy produkt

Na końcu tej ścieżki będziesz zarabiać 500 000 PLN rocznie z 2 produktów cyfrowych. Zbudujesz proste produkty cyfrowe, które będą działać nawet wtedy, gdy śpisz. Brzmi interesująco? Jasne, że tak. Zaprojektowaliśmy proces, który poprowadzi Cię do osiągnięcia tego celu. Dołącz, a my Cię poprowadzimy.

Cyfrowy produkt

Na końcu tej ścieżki będziesz zarabiać 500 000 PLN rocznie z 2 produktów cyfrowych. Zbudujesz proste produkty cyfrowe, które będą działać nawet wtedy, gdy śpisz. Brzmi interesująco? Jasne, że tak. Zaprojektowaliśmy proces, który poprowadzi Cię do osiągnięcia tego celu. Dołącz, a my Cię poprowadzimy.

Zmień podejście do biznesu i swoje życie.
Zdobądź nowe, praktyczne umiejętności z
asystentem edukacji HeyEdu.

Nauka nigdy wcześniej nie była tak prosta!

Zobacz co mówią studenci HeyEdu:

Andrzej Mazur

Nauka z HeyEdu to jest coś innego! Z dnia na dzień widzę postępy i już po pierwszych dwóch tygodniach pozyskałem pierwszego klienta na moje usługi redagownia tekstów. Zwróciło mi się z nawiązką już w pierwszym miesiącu.

Sylwia Miłosz

Stały kontakt z Asystentem Edukacyjnym, który odpowiada na wszystkie moje pytania! Zaoszczędzam mnóstwo czasu, ponieważ proponowane materiały do nauki są już sprawdzone i zweryfikowane pod kątem użyteczności i jakości.