Octopus Tentacle – metoda edukacyjna HeyEdu, dzięki której efekty widzisz od razu.

HeyEdu Team w dniu 16 stycznia 2023 Octopus Tentacle – metoda edukacyjna HeyEdu, dzięki której efekty widzisz od razu.

Dzisiejsza edukacja nie działa. 

Pamiętasz to zakuwanie do nocy? Wschód słońca przenikał się z zachodem. Korepetycje. Wielogodzinne przepytywanie. Szukanie ratunku w skojarzeniach i w akcie desperacji, książka pod poduszką aż w końcu… egzamin zaliczony.

Ufff. Zdane, zaliczone, zapomniane. Po kilku miesiącach a może i tygodniach, zapytany o ten temat, nad którym ślęczałeś długie godziny i dni, odczuwasz pustkę. Coś tam dzwoni, ale nie wiadomo, w którym kościele. Masz to na końcu języka, no ten…

Znajoma sytuacja?

No właśnie. Każdy z nas tak ma. A raczej miał. Odkąd jest HeyEdu świat edukacji wygląda zupełnie inaczej. Stworzyliśmy miejsce, które stawia na praktykę, jednocześnie doceniając potęgę teorii. Brzmi zawile? Może. Pozwól, że wyjaśnię. 

Czym jest HeyEdu?

Światy – to zbiór lekcji edukacyjnych o określonej tematyce. Realizując zadania, możesz decydować, którą ścieżkę wybierasz i co za tym idzie, w jakich aspektach chcesz rozwinąć umiejętności. W HeyEdu masz kilka światów do wybrania, liczba ta stale rośnie. 

Ścieżki – składają się z VII poziomów, na każdym z nich realizujesz zadania w ramach otrzymanych lekcji. Ich liczba uzależniona jest od wizji kreatora danego świata. W określonym momencie możesz zmienić ścieżkę, a czasami jest to nawet niezbędne, aby zdobyć umiejętności, które pozwolą Ci wykonać postawione przed Tobą zadanie. 

Kreatorzy światów – eksperci i praktycy, którzy odpowiadają za stworzenie danego świata. 

Trener Personalny Wcześniejszej Emerytury – jak sama nazwa wskazuje jest to Twój Personalny przewodnik po światach HeyEdu. Pomaga, motywuje, służy dobrym słowem i wsparciem. Trener jest Twoim pierwszym kontaktem, przesyła Ci lekcje, sprawdza zadania. Można określić go mianem najlepszego przyjaciela w edukacyjnym wszechświecie. 

Wiedza + działanie 

To fundament każdej lekcji. Dostajesz porządną dawkę wiedzy od praktyków i ekspertów w danym temacie. Po zapoznaniu się z materiałami stajesz przed zadaniem praktycznym. Rozwiązanie wysyłasz do swojego Trenera Personalnego.

Komunikacja odbywa się mailowo, więc wszystko masz pod ręką. Zadania, rozwiązania, pytania. 

Prosto, intuicyjnie i przede wszystkim efektywnie.

Teorię, którą poznajesz, od razu stosujesz w praktyce. Lepiej zapamiętujesz, nabywasz nowe umiejętności, efekty edukacji z HeyEdu widzisz za każdym razem, gdy tylko podejmujesz się kolejnego działania. 

Złoto? Nieprawdaż? 

W takim razie zapuśćmy mackę i zobaczmy, jak to wygląda w praktyce.  

Wróć. Mackę? Tak, mackę. Nasz świat tworzą ośmiorniczki. Ale o tym za chwilę. 

Personal Finance, ścieżka SAVINGS (świat składa się z 5 ścieżek). W pierwszej lekcji, I poziomu dowiadujesz się m.in., czym jest odroczona gratyfikacja oraz jaki jest podział płynności instrumentów finansowych, a także ich funkcje. Fajnie? Będzie jeszcze fajniej. Jako zadanie zakładasz konto oszczędnościowe. Teoria, praktyka, BANG. 

A co tam słychać w świecie CRYPTO? Możesz eksplorować, ile dusza zapragnie, oczywiście, jak zaliczysz poszczególne poziomy. CRYPTO START, lekcja pierwsza. Zadania dopasowane do tych raczkujących i coraz pewniej stąpających. Garść teorii o Metamask i Ramp Network. To wszystko? Oczywiście, że nie. Jeszcze zadanie – zakładasz swój portfel Metamask i kupujesz tokeny ETH. Tak, szybko? A na co tu czekać – teoria, działanie. A w razie pytań, Twój Trener jest do dyspozycji. 

Jako że do trzech razy sztuka, to jeszcze uchylę drzwi do SIDE HUSTLE. To świat, w którym stworzysz swój własny biznes. Jaki? O tym już Ty zadecydujesz.  Przez całą drogę  możesz liczyć na wsparcie Trenera Personalnego. Zobacz. Pierwsza lekcja a Ty już jesteś proszony o opisanie swojego idealnego klienta. Kosmos? Może, ale masz zacną rakietę i doświadczonego pilota, aby eksplorować i zasiedlać nowe planety. 

A w kwestii planet, o co chodzi z tymi ośmiorniczkami? 

Ośmiornice na straży dobrej edukacji

– Pyk, pyk, pyk – jedna z ośmiornic już od kilku minut uparcie trenowała swoją celność, rzucając kamykami do blaszanego wiaderka. Niejeden by powiedział, że można przeczytać, jaki kąt rzutu obrać, aby zwiększyć prawdopodobieństwo trafienia, ale to praktyka czyni mistrza. Fioletowa ośmiornica doskonale o tym wiedziała. Lekturę przewodnika miała już za sobą. Teraz ćwiczyła. 

Dziś był wielki dzień, wieść o metodzie Octopus Tentacle miała dotrzeć do innych mieszkańców wszechświata. Fioletowa ośmiornica dźwignęła się na macki. Utkwiła wzrok w Pałacu Kultury, który wyłaniał się zza mlecznej mgły. Pamiętała, jak wiele lat temu, razem ze swoimi kompanami zaczęła zmieniać obraz współczesnej edukacji w Polsce. Przez teorię, do praktyki. Razem z przyjaciółmi zapuszczała swoje macki coraz dalej i dalej, aż obraz smutnych postaci w ławkach został zastąpiony śmiejącymi się w głos ludźmi, którzy epatowali szczęściem i zapałem do zdobywania nowych umiejętności. 

Ośmiornica uśmiechnęła się. Zasalutowała warszawskiej panoramie i żwawym krokiem udała się do portu lotniczego. Rakieta już na nią czekała. Po chwili wolne miejsca zaczęły się zapełniać. Ośmiornice były gotowe. Nadszedł czas wykonania misji. 

Myślisz sobie, bajki Ci opowiadam? Może. A może, nie. 

Dlaczego ośmiornice zmieniają edukację? Wiesz, że to najinteligentniejsze bezkręgowce a ich gibkość powoduje, że mają ogromne możliwości ruchu? Charakteryzują się też bardzo złożonymi zachowaniami. 

A takie postacie zmieniają świat. Takie, które nie wiedzą, że się nie da. Po prostu to robią.

I tym zajmujemy się w HeyEdu. Zmieniamy edukację, bo wiemy, że się da. 

Chcesz wejść do naszego świata?

Bramy otwarte są dla każdego.

Wystarczy zrobić pierwszy krok.

Podać swój cel. 

I działać. 

To, jak? Idziemy? 

Close

HeyEdu Sp. z o.o. use the information you provide on this form to be in touch with you. For more information about our privacy practices please visit our Privacy Policy.