HeyEdu 2.0 + HeyEdu Genesis + Black Friday

HeyEdu Team w dniu 21 listopada 2022 HeyEdu 2.0 + HeyEdu Genesis + Black Friday

HeyEdu 1.0 vs. HeyEdu 2.0

Przygodę z HeyEdu zaczęliśmy od HeyEdu Founders w lutym 2022.  Pozwoliło nam to zatrudnić pierwsze osoby i wystartować. Pomogło nam to wystartować z naszą misją całkowitej zmianie edukacji. Naszym celem jest to, aby każda osoba miała edukację dopasowaną do swoich cech charakteru i swoich celów.

Powstało HeyEdu 1.0. Wersja scentralizowana. Sami tworzy lekcje (przy wsparciu Program Managerów). Sami sprawdzamy pracę i kierujemy naszymi studentami. Student przechodzi przez zadania dopasowane do jego umiejętności.

Powstał też token EDU, który studenci otrzymują.

Zbudowaliśmy cudowny zespół. Zdobyliśmy cudownych klientów.

HeyEdu 2.0

HeyEdu 2.0 to kolejny element naszej wielkiej strategii. HeyEdu 2.0 pozwala zarabiać osobom zaangażowanym w HeyEdu.

Co, gdyby zaawansowani studenci mogli sprawdzać lekcje?
Co, gdyby zaawansowani studenci mogli edytować lekcje (np. dodając nowe materiały)?
Co, gdyby wielu ekspertów mogło jednocześnie tworzyć lekcje?

I przy tym zarabiać. Nowy model. 
Uczysz się. Pomagasz innym.
Zarabiasz. Proste. 

System HeyEdu 2.0

Aktualnie budujemy fundamenty systemu 2.0 z 10 studentami w świecie COPYWRITINGU.

Po sprawdzonym zadaniu nasz bot natychmiast wysyła Ci nowe zadanie. Zdecydowaliśmy też na udostępnienie 1-2 pierwszych lekcji za FREE (wkrótce), aby przyciągnąć więcej ludzi do HeyEdu i aby zobaczyli szybko rezultaty.

Nauczyciele (którymi mogą zostać studenci) zdobywają token EDU za sprawdzanie prac studentów i pomoc w edycji lekcji.

Token EDU

Token EDU już działa i ma wiele funkcji w ekosystemie HeyEdu.

Token EDU może być wymieniany na dodatkowe dostępy, np. dostęp do kursu online lub dostęp do nowych światów, elementów w HeyEdu.

Studenci i nauczyciele będą też otrzymywali wynagrodzenie na koniec miesiąca. Jest to ważnym elementem naszego podejścia do edukacji – nauczyciele i studenci powinni zarabiać, a szkoła powinna im w tym pomagać już na poziomie nauki.

Uczestniczenie w systemie HeyEdu 2.0

Aby uczestniczyć w systemie jako student, konieczne jest wykupienie dostępu do HeyEdu.

Aby uczestniczyć w systemie jako nauczyciel, trzeba być studentem i posiadać HeyEdu Genesis. Posiadanie HeyEdu Genesis da dodatkowo wiele innych funkcji, o czym za chwilę.

HeyEdu Genesis

Będzie 5000 NFT HeyEdu Genesis. Każdy inny od poprzedniego.

Mint (przydzielenie do użytkowników) odbędzie się w 1 kwartale 2023 roku. Planujemy w pierwszej fazie udostępnić około 2500 NFT, a resztę zatrzymać w skarbcu. Te ze skarbca będą propagowane w środowiskach międzynarodowych lub sprzedawane.

  • Posiadacze HeyEdu Founders otrzymają 1 HeyEdu Genesis GOLD (których jest w sumie 500).
  • Posiadacze HeyEdu Founders otrzymają dodatkowo whitelist na 1 HeyEdu Genesis.
  • Osoby, które odebrały token EDU (pierwsza wersja portalu) otrzymają whitelist na 1 HeyEdu Genesis.

Zmiana systemu dostępu do HeyEdu

Wprowadzamy pewne zmiany w modelu płatności i dostępu do HeyEdu.

Dalej będzie dostępna opcja posiadania Trenera Personalnego Wcześniejszej Emerytury. Dalej to będzie koszt 200-300 PLN miesięcznie. Dotyczy to nowych użytkowników. Osoby, które mają dostęp i go przedłużają nie mają problemu z podwyżkami.

Aktualnie osoby, które mają dostęp do HeyEdu, mają dostęp do wszystkich światów, które powstają w HeyEdu (Crypto, Side Hustle, Personal Finance, Technical Personal Brand, Copywriting (nowe), Productivity (wkrótce).

Nowe osoby, które będą dołączały w przyszłości będą musiały uiścić opłatę za każdy nowy świat. Osoby, które będą posiadały HeyEdu Genesis, będą mogły korzystać ze wszystkich światów, które są i które powstają.

HeyEdu Genesis – START

HeyEdu Genesis będzie potrzeby, aby korzystać z modelu „nauczyciela” w HeyEdu (sprawdzanie i edycja lekcji). Będzie też dawał opcję do wszystkich światów, bez potrzeby płacenia za dostęp do pojedynczego świata.

Złoty HeyEdu Genesis będzie miał wszystkie cechy HeyEdu Genesis. Będzie też potrzeby, aby stworzyć nowy świat, jako nauczyciel. Złoty HeyEdu Genesis będzie też dawał ciekawe opcje, które poznamy w 2023 roku.

HeyEdu Genesis – PRZYSZŁOŚĆ

W przyszłości planujemy wprowadzić 3 dodatkowe mechanizmy.

Mechanizm 1: Patronowanie Studenta

Posiadacz HeyEdu Genesis zostaje patronem/managerem studenta HeyEdu i otrzymywać dodatkowe tokeny, gdy student się dobrze uczy.

Mechanizm 2: Udział w Igrzyskach HeyEdu

Posiadacz HeyEdu Genesis może “wystawiać” studenta do zawodów ⇒ np. kto pierwszy osiągnie CRYPTO SECURITY VII. Wielkie nagrody.

Mechanizm 3: Generowanie Itemów

Posiadacz HeyEdu Genesis w odpowiednich zestawieniach, generuje ITEMY (taka zbroja w formie NFT). Te przedmioty kupują studenci od posiadaczy Genesis przez sklepik HeyEdu.  Generowanie będzie wymagało połączenia 2 odpowiednich ośmiornic HeyEdu Genesis.

Jeżeli masz jakieś pytanie, to napisz na miro@heyedu.com.

Close

HeyEdu Sp. z o.o. use the information you provide on this form to be in touch with you. For more information about our privacy practices please visit our Privacy Policy.