Praktyczna edukacja. Wsparcie indywidualnego Asystenta.

Osiągnij swoje cele. Postaw na praktykę, ucz się autorską metodą HeyEdu.

Dołączam ZA FREE

Dzisiejsza edukacja nie działa

Spójrzmy prawdzie w oczy. Idziesz na studia, bierzesz korepetycje, jeździsz na konferencje.... bo chcesz mieć lepszą przyszłość, mieć więcej możliwości, więcej zarabiać.

Przedstawiamy coś, co działa.

Edukacja z HeyEdu działa!

Edukacja z HeyEdu działa!

HeyEdu to platforma do praktycznej edukacji.

 • Określasz swoje cele praktycznej edukacji.
 • Asystent proponuje Ci świat (obszar edukacji), którego przejście doprowadzi Cię do realizacji celów.
 • Zaczynasz praktyczną edukację.
 • Lekcje, które otrzymujesz, składają się z dwóch części. Minimum teorii i zadania praktycznego.
 • Realizujesz zadania, kiedy chcesz.
 • W całym procesie wspiera Cię społeczność HeyEdu i Twój Asystent.
 • Osiągasz swoje cele!
Chcę dołączyć

Twoje korzyści z HeyEdu

 • Nabywasz nowe umiejętności, dzięki praktycznym zadaniom.
 • Zarabiasz więcej.
 • Budujesz kompetencje przyszłości.
 • Oszczędzasz czas. Wszystkie obszary edukacyjne do budowania swojej przyszłości masz w jednym miejscu.
 • Zyskujesz dostęp do aktualnych materiałów (nasze lekcje są aktualizowane).
 • Otrzymujesz wsparcie. Twój Asystent towarzyszy Ci w całym procesie.
 • Budujesz i umacniasz swoją pozycję na rynku.
 • Ewoluujesz, efekty widzisz od razu.
 • Otrzymujesz dostęp do wyjątkowej społeczności HeyEdu.
 • Rozwijasz się w wielu obszarach. HeyEdu cały czas się rozbudowuje.
Twoje korzyści z HeyEdu

Co mówią studenci HeyEdu?

Moim celem było rozbudowanie portfela inwestycyjnego o kryptowaluty. Trener Personalny poprowadził mnie za rękę przez świat krypto, web3 i NFT. Teraz samodzielnie inwestuje i pomnażam swoje oszczędności. HeyEdu to świetne narzędzie. Sprawdzona jakość materiałów i genialna praca ze strony trenerów, gotowych pomóc Ci na każdym kroku.

Piotr Obiegly Piotr ObieglyFreelance Translator

W końcu zaczęłam rozwijać swój pierwszy biznes! Dzięki stałemu kontaktowi z Trenerem Personalnym HeyEdu, który potrafi odpowiedzieć na wszystkie moje pytania. Oszczędzam dużo czasu, bo proponowane materiały do nauki są praktyczne i zweryfikowane pod względem przydatności i jakości.

Sylwia Milosz Sylwia MiloszDigital Marketing Expert

Cenię HeyEdu za to, że proces jest dostosowany do mnie, a proponowane materiały do nauki są bardzo praktyczne. Pozwoliło mi to zaoszczędzić dużo czasu i szybko wdrożyć w życie działania, które prowadzą mnie w kierunku wymarzonej wolności finansowej.

Jakub Pjanka Jakub PjankaOwner PJB Consulting
Autorska metoda <br>edukacyjna HeyEdu

Autorska metoda
edukacyjna HeyEdu

Znak rozpoznawczy HeyEdu to ośmiornice, gatunek wielozadaniowy, inteligentny i bardzo szybko uczący się. Dlatego został naszym ambasadorem. Efekty edukacji z HeyEdu widzisz od razu. Umiejętności, które zdobywasz w konkretnym świecie, wykorzystujesz również na innych obszarach.

Chcę dołączyć

Korzystając z HeyEdu każdego dnia będziesz bliżej wymarzonego celu. Wszystko dzięki temu, że ścieżki edukacji zostały zaprojektowane przez praktyków-profesjonalistów.

Każdy z nich już przeszedł tę drogę i wytyczył szlak. Wszystko po to, abyś Ty szybciej i sprawniej osiągnął to czego pragniesz.

Chcę dołączyć

Obszary edukacji, które pomogą Ci osiągnąć Twój cel

Budowa własnego <br>biznesu online

Budowa własnego
biznesu online

Więcej informacji
Finanse osobiste

Finanse osobiste

Więcej informacji
Marka osobista

Marka osobista

Więcej informacji
Produktywność

Produktywność

Więcej informacji
Pisanie sprzedażowe

Pisanie sprzedażowe

Więcej informacji
Wykorzystanie sztucznej inteligencji

Wykorzystanie sztucznej inteligencji

Więcej informacji
To jest najlepszy moment by zacząć

To jest najlepszy moment by zacząć

Zamienimy Twój cel finansowy w skuteczny plan. Bez względu na to w jakiej dziedzinie chcesz się rozwijać. Nigdy nie było łatwiejszego sposobu, aby osiągnąć wolność finansową i przejść na wymarzoną wcześniejszą emeryturę. 

Chcę dołączyć

Najczęściej zadawane pytania

Nauka odbywa się poprzez rozmowę z Trenerem.

Na początku podajesz cel biznesowy, a my proponujemy ścieżkę rozwoju, aby osiągnąć cel. Zaczniemy od jednego zadania. Pełne skupienie. Jednak po wdrożeniu się w system, zdobędziesz możliwość realizacji większej ilości zadań jednocześnie.

W procesie nauki uczestniczysz tylko Ty i Trener. To on kontaktuje się z Tobą i napędza do działania. Każda wiadomość to dawka wiedzy. Lekcje skonstruowane są w taki sposób, aby teorię natychmiastowo przekuć w praktykę. 

Lekcja składa się z dwóch głównych części: 

 • Materiały edukacyjne. Najlepsze dla Ciebie w danym momencie.
 • Praktyczne zadanie do wykonania.

Następnie Trener weryfikuje, jak Ci poszło i decyduje o Twoim wejściu na wyższy poziom.

Ty wykonujesz pracę, ale Trener znajduje dla Ciebie najlepsze materiały i dobiera optymalną, indywidualną drogę do osiągnięcia celu.

HeyEdu tworzy również społeczność Studentów. O każdym zadaniu możecie wspólnie debatować, zadawać pytania i wzajemnie napędzać się do działania. To wszystko odbywa się na dedykowanym serwerze Discord.

HeyEdu jest dla osób, które chcą zdobyć praktyczne umiejętności, które pomogą im osiągnąć wolność finansową i przejść na wymarzoną wcześniejszą emeryturę.

Jeśli masz problem z ukończeniem kursów online, utrzymaniem motywacji i zobaczeniem efektów swojej edukacji, HeyEdu jest dla Ciebie.

Trener HeyEdu przeprowadza Cię krok po kroku, do osiągnięcia celu. Czy ma znaczenie Twoje doświadczenie? To zależy. Zależy od celu. Podaj swój cel Trenerowi, a On określi, czy jest w stanie pomóc Ci go osiągnąć.

HeyEdu to system praktycznej nauki, który zamienia edukację w opowieść, łącząc najlepsze elementy gier RPG z nauką w świecie rzeczywistym, zbieraniem umiejętności i zarabianiem.

HeyEdu łączy gamifikację, sztuczną inteligencję i to, co najlepsze w edukacji. Wiemy, że nigdy nie było łatwo uczyć się rzeczy, które naprawdę chcesz i naprawdę lubisz. Aha, i dbamy też o Twój czas i pieniądze.

Cały czas dodajemy nowe macki do naszej ośmiornicy HeyEdu. Obecnie nasi studenci mogą rozwijać się w tematach takich jak m.in. budowanie pierwszego biznesu (side hustle), budowanie swojej marki osobistej w IT, inwestowanie w kryptowaluty oraz zarządzanie finansami osobistymi.

Obecnie pracujemy także nad nowymi mackami HeyEdu w obszarach biznesu, marketingu i IT.

Nie. HeyEdu nie tworzy kursów online.

Współpracujemy z najlepszymi ekspertami z danej dziedziny, którzy tworzą Macki HeyEdu i dostarczają skuteczną edukację dla naszych studentów. Studenci mogą kupić kursy online polecane przez Trenerów HeyEdu lub pozostać przy darmowych materiałach.

Ty mówisz jaki jest Twój cel, a my zamieniamy Twoją drogę w angażującą rozgrywkę. Po drodze zdobywasz kolejne poziomy, punkty doświadczenia i odznaki.

Twój Personalny Trener HeyEdu w pierwszych tygodniach współpracy wyjaśni Ci szczegółowo wszystkie elementy gry.

Staramy się dostosowywać do tego, co dla naszych Studentów najlepsze. Reagujemy na Wasze prośby i uwagi.

Do nauki wykorzystujemy podstawowe narzędzia i programy: laptop, przeglądarka, e-mail, Discord. Wszystko w zasięgu ręki.

Jako materiały edukacyjne spotkasz między innymi: pojedyncze lekcje z kursów online, artykuły, treści z social media, czy materiały video. Każda lekcja zapewnia pigułkę wiedzy, która ma stać się kompletną odpowiedzią na omawiany temat lekcji.

Mamy dla Ciebie coś lepszego niż zwykły certyfikat!

W trakcie podróży po świecie HeyEdu, będziesz zdobywał nowe umiejętności potwierdzone odznakami. Będziesz mógł podzielić się nimi ze światem na swoich social mediach czy profilu na LinkedIn.

Sprawdzam HeyEdu

Kliknięcie przycisku „Sprawdzam!” oznacza potwierdzenie zapoznania się z Polityką Prywatności oraz Regulaminem i ich akceptację. Administratorem danych osobowych jest HeyEdu Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Close

HeyEdu Sp. z o.o. use the information you provide on this form to be in touch with you. For more information about our privacy practices please visit our Privacy Policy.